Menu Zavřeno

David Černý

#
Jméno
David Černý
Národnost
czeČesko
Post
Útočník
Aktuální tým
Stratov/Litol „B“, TJ Sokol Stratov „B“, Sokol Stratov, TJ Sokol Stratov
Věk
0

IV. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-50.0050.000.00

Okresní přebor dorostu - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-83.338.338.33

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-58.8223.5317.65

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-50.000.0050.00

Výsledky

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Tatce

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota — TJ Sokol Stratov

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Slovan Lysá n/L „B“

5 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „B“

6 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Stratov/Litol „B“ — AFK Semice

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

4 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Stratov/Litol „B“

0 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Straky „B“

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Kovanice

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Drahelice

Sokol Drahelice — Stratov/Litol „B“

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Sadská

AFK Sadská — Stratov/Litol „B“

5 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Sokol Všechlapy „B“

2 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

2 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Stratov/Litol „B“ — Poříčany/Libice

4 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Hradištko

0 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Semice

AFK Semice — Stratov/Litol „B“

1 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Kamenné Zboží

9 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Stratov/Litol „B“ — Sokol Drahelice

0 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kounice

TJ Sokol Kounice, z.s. — TJ Sokol Stratov „B“

0 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Bobnice

Bobnice/Dvory „A“ — TJ Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Stratov/Litol „B“ — AFK Milovice

4 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — FK Litol, mládež „B“

6 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Stratov/Litol „B“ — AFK Sadská

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Libice

Poříčany/Libice — Stratov/Litol „B“

0 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Všechlapy

TJ Sokol Všechlapy „A“ — TJ Sokol Stratov

2 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Velenice

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice

3 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Rožďalovice/Dymokury

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota — TJ Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Sokol Smidary-Červeněves

1 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

1 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Straky „A“

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Pátek U17

0 - 3
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Prasek

Jiskra Prasek — Sokol Stratov

1 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Kovanice

FK Kovanice — TJ Sokol Stratov

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

2 - 7
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice — Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Bříství

SK Bříství — TJ Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

6 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Semice

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

Slovan Poděbray/SK Sokoleč — Sokol Stratov

2 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Sokol Stratov

7 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Roždalovice

Rožďalovice/Dymokury — Sokol Stratov