SK Bříství — TJ Sokol Stratov

Report

V rámci nedělního odpoledne zavítali muži k prvnímu, ze tří venkovních utkání v řadě, do Bříství. Velmi vyrovnané utkání, rozhodl dvougólový střelec Matěj Pařízek.

Utkání se odehrávalo většinou ve středu hřiště a byl to boj o každý míč. Domácí vstoupili velmi aktivně a drželi míč v návaznosti na to to byli právě domácí, kteří dali první branku. Střelu z vápna Kaucký neudržel a pouze vyrazil před sebe a z dorážky jsme inkasovali, nicméně gólová dorážka přišla z offsidu, a tak gól domácím uznán nebyl. Oba týmy se snažili vstřelit první branku, a nakonec se to povedlo šest minut před přestávkou. Výborným presingem se prezentoval Honza Vlach, vybojoval míč na soupeřově polovině a předložil míč před prázdnou bránu Matymu Pařížkovi a ten se nemýlil: 0-1.
Do druhého poločasu se hra moc neměnila domácí se nadále snažili o aktivní hru s držením míče, nicméně dobrá organizovaná hra nepouštěla domácí do velkých šancí. V 74. minutě jsme využili rychlého protiútoku, na jehož konci byl opět Maty Pařízek a svou levou nohou prostřelil domácího brankáře: 0-2. Tak jak jsme hráli celé utkání výborně organizačně jsme v závěru utkání zbytečně zmatkovali a pouštěli domácí do velkého tlaku. Domácí byli nakonec odměněni v 86. po rohovém kopu se prosadil Karel Štefík: 1-2. V samotném závěru jsme málem přišli o vítězství, když se po odrazech dostal v našem pokutovém území k míči opět Karel Šteflík, jehož střelu vytáhl Kaucký ven z branky a následně naše obrana míč odkopla.

Vyrovnané venkovní utkání a velmi důležité tři body, které nás vyhoupli do čela tabulky! Příští víkend nás čeká první z pěti posledních utkání jarní části sezóny na hřišti v Poříčanech! Pojeďte nás podpořit k tomuto velmi důležitému utkání o první místo, budeme Vás potřebovat!