Bobnice/Dvory „A“ — TJ Sokol Stratov

Report

Sobotní odpoledne poté patřilo Áčku, které čekalo venkovní střetnutí v Bobnicích, proti sdruženému mužstvu Bobnice/Dvory „A“. Jednostranné utkání skončilo dosud nejvyšší výhrou áčka v sezóně, když naši vyprovodili domácí 7 brankami. Jednostranné utkání se odehrálo na hřišti v Bobnicích, kde se utkání proměnilo pouze v otázku kolik vyhrajeme. Domácím se nepodařilo ani jednou ohrozit naši branku přímou střelou na branku. Bylo tedy otázkou kolik soupeři dokážeme vstřelit branek. Dlouho se nám ale naši nekvalitou nepodařilo vstřelit branku, nakonec nás vysvobodil, až Doma Zápotocký, který se dokázal prosadit až ve 33. minutě utkání: 0-1. Další branku jsme přidali až tři minut před pauzou, když nabídnutou standardní situaci zpoza vápna využil krásnou střelou do šibenice Luky Novák: 0-2. Druhá poločas se odehrával ve stejném duchu, domácí bezzubí a pouze odevzdávali míče. Další branku přidal v 57. minutě Hozna Poborský, když se dokázal prosadit střelou na zadní tyč: 0-3. V 72. minutě započala krušná jedenáctiminutovka pro domácí, kdy jsme se dokázali postupně prosadit hned čtyřikrát! Čtvrtou branku přidal střelou uvnitř vápna Míša Bureš: 0-4. O tři minuty pozdě byl ve vápně důrazný Jindra Pata a přidal pátou branku: 0-5. V 77. minutě přidal šestou branku Maty Pařízek: 0-6. Poslední branku potom uzavřel utkání Áda Krejčík svou střelou z hranice vápna: 0-7. Pohodové a jednostranné utkání a třetí výhra v řadě. Nás posunula na průběžné druhé místo tabulky!