Menu Zavřeno

Bureš Michal

#
Jméno
Bureš Michal
Národnost
czeČesko
Post
Záložník
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov „B“, TJ Sokol Stratov
Předchozí týmy
Sokol Stratov
Věk
19

IV. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-60.0040.000.00

III. třída jaro sk. "A" - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022TJ Sokol Stratov60000033.3316.6750.00
Celkem-60000033.3316.6750.00

Okresní přebor dorostu - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023Sokol Stratov178020064.7111.7623.53
2021-2022Sokol Stratov111000018.1836.3645.45
Celkem-289020046.4321.4332.14

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-68.7515.6315.63

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023Sokol Stratov147000064.2928.577.14
2021-2022Sokol Stratov121000066.678.3325.00
2020-2021Sokol Stratov42000025.000.0075.00
Celkem-3010000060.0016.6723.33

Výsledky

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Tatce

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota — TJ Sokol Stratov

5 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „B“

1 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Kovanice

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Sokol Všechlapy „B“

2 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

4 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Hradištko

0 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

1 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Kamenné Zboží

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

0 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kounice

TJ Sokol Kounice, z.s. — TJ Sokol Stratov „B“

0 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Bobnice

Bobnice/Dvory „A“ — TJ Sokol Stratov

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

3 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — Předměřice/Stará Lysá „B“

0 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Všechlapy

TJ Sokol Všechlapy „A“ — TJ Sokol Stratov

2 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Velenice

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice

3 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Rožďalovice/Dymokury

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota — TJ Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Sokol Smidary-Červeněves

1 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Pátek U17

0 - 3
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Prasek

Jiskra Prasek — Sokol Stratov

1 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Kovanice

FK Kovanice — TJ Sokol Stratov

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

2 - 7
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice — Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Bříství

SK Bříství — TJ Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

6 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Semice

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

Slovan Poděbray/SK Sokoleč — Sokol Stratov

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L „B“

2 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Sokol Stratov

1 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

7 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Sadská z.s. „B“

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Roždalovice

Rožďalovice/Dymokury — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbray/SK Sokoleč

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Skřivany

TJ Sokol Smidary-Červeněves — Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Nepolisy

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „B“

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Jiskra Prasek

4 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Pátek

TJ Pátek U17 — Sokol Stratov

4 - 1
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Stratov

5 - 0
Příprava Muži
UMT Brandýs nad Labem

TJ Sokol Stratov — TJ Slavoj Veleň

5 - 2
Příprava Muži
UMT SK Střešovice

SK Střešovice „C“ — TJ Sokol Stratov

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Kostelní Lhota

2 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

7 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky „A“ — TJ Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Poříčany/Libice

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Drahelice

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Pátek

TJ Pátek U17 — Sokol Stratov

2 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Kovanice

0 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

Poříčany/Libice — Sokol Stratov

0 - 5
Okresní přebor dorostu
Hřiště Drahelice

Sokol Drahelice — Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Semice

AFK Semice — Sokol Stratov

7 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

2 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

4 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

2 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Sokol Stratov

0 - 8
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

0 - 6
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Smidary-Červeněves

TJ Sokol Smidary-Červeněves — Sokol Stratov

3 - 3
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Krečkov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč „B“ — TJ Sokol Stratov

0 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

0 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Litol

FK Litol, mládež — Sokol Stratov

0 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Sokol Smidary-Červeněves

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Nepolisy

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč — Sokol Stratov

0 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol, mládež

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Cidlinská FA

Cidlinská FA — Sokol Stratov

11 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Poříčany

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

0 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

SK Poříčany — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

3 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Litol

FK Litol mládež — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 7
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Křinec

TJ Křinec — Sokol Stratov

3 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Loučeň

2 - 0
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 11
Okresní přebor dorostu
Hřiště Pátek

TJ Pátek — Sokol Stratov

0 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Tatce

1 - 6
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Městec Králové

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Sokoleč

3 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník