TJ Sokol Kounice, z.s. — TJ Sokol Stratov „B“

Report

Nedělní odpoledne bylo ve znamení béčka, které se také představilo ve venkovním prostředí, když zavítali na hřiště do Kounic. Kluci celkem v pohodě utkání zvládli a vyhráli 3-0 a navázali tak na áčko a přivezli také tři body! Naši začali utkání aktivně a byly lepším celkem, i když jsme se domácím postupně začali přizpůsobovat a nemohli jsme se gólově prosadit. Nakonec se na první branku utkání čekalo až do samotného závěru poločasu, když ve 45. minutě jsme dostali možnost jít do vedení díky nařízené penaltě. Tu si vzal kapitán Martin Syrový a nezaváhal: 0-1. Klid na kopačky nám dodal v 58. minutě Míša Bureš: 0-2. O poslední branku utkání se poté postaral Honza Vlach, když dostal nabídku v podobě druhé penalty v zápase, kterou proměnil bez problémů: 0-3. Béčko tak přivezlo domů další body a zůstává nadále neporaženo.