Menu Zavřeno

Povolný Petr

#
Jméno
Povolný Petr
Národnost
czeČesko
Post
Obránce
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov „B“, TJ Sokol Stratov
Předchozí týmy
Sokol Stratov
Věk
19

IV. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-25.0050.0025.00

Okresní přebor dorostu - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-0.0040.0060.00

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2020-2021Sokol Stratov32200033.330.0066.67
Celkem-32200061.1122.2216.67

Výsledky

2 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Dvory

Bobnice/Dvory „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

2 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Drahelice

Sokol Drahelice — TJ Sokol Stratov „B“

5 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Sokol Všechlapy „B“

1 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Kamenné Zboží

0 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kounice

TJ Sokol Kounice, z.s. — TJ Sokol Stratov „B“

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

3 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — Předměřice/Stará Lysá „B“

0 - 3
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Prasek

Jiskra Prasek — Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

6 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Semice

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

Slovan Poděbray/SK Sokoleč — Sokol Stratov

7 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Roždalovice

Rožďalovice/Dymokury — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbray/SK Sokoleč

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Skřivany

TJ Sokol Smidary-Červeněves — Sokol Stratov

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Jiskra Prasek

4 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Pátek

TJ Pátek U17 — Sokol Stratov

4 - 1
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Poříčany/Libice

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Drahelice

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Pátek

TJ Pátek U17 — Sokol Stratov

0 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

Poříčany/Libice — Sokol Stratov

0 - 5
Okresní přebor dorostu
Hřiště Drahelice

Sokol Drahelice — Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Semice

AFK Semice — Sokol Stratov

7 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

2 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Cidlinská FA

Cidlinská FA — Sokol Stratov

11 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Poříčany

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

SK Poříčany — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 7
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Křinec

TJ Křinec — Sokol Stratov

3 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Loučeň

2 - 0
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 11
Okresní přebor dorostu
Hřiště Pátek

TJ Pátek — Sokol Stratov

1 - 6
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Městec Králové

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Sokoleč

3 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník