Jiskra Prasek — Sokol Stratov

Report

Dorostenci drží šňůru pěti vítězných utkání v řadě a nachází se na čtvrtém místě Okresního Přeboru se stejným počtem bodů jako třetí sdružené mužstvo Sokolče a Poděbrad.

Kluci zavítali v rámci 10. kola v nedělním klasickém dopoledním čase na hřiště posledního Prasek. Naši v poklidu kontrolovali utkání. První branka přišla nicméně až v 37. minutě, kterou si domácí nešťastně vstřelili sami: 0-1.
Do druhého poločasu jsme ale měli velmi dobrý vstup a ve 49. minutě se prosadil David Černý: 0-2. Na Davida navázal o sedm minut později Bert Novotný a přidal třetí a poslední branku tohoto utkání: 0-3.