Menu Zavřeno

1 Šemlej Lukáš

#
1
Jméno
Šemlej Lukáš
Národnost
czeCzechia
Post
Brankář
Aktuální tým
Sokol Stratov, TJ Sokol Stratov
Věk
2

III. třída jaro sk. "A" - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov000000000
2021-2022TJ Sokol Stratov20010050.0050.000.00
Celkem-20010050.0050.000.00

Okresní přebor dorostu - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022Sokol Stratov100010020.0030.0050.00
2020-2021Sokol Stratov000000000
Celkem-100010020.0030.0050.00

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023Sokol Stratov120010075.0016.678.33
2021-2022Sokol Stratov121000066.678.3325.00
2020-2021Sokol Stratov71000028.5714.2957.14
Celkem-312010061.2912.9025.81

Výsledky

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Drahelice

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Pátek

TJ Pátek U17 — Sokol Stratov

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

Poříčany/Libice — Sokol Stratov

0 - 5
Okresní přebor dorostu
Hřiště Drahelice

Sokol Drahelice — Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Semice

AFK Semice — Sokol Stratov

7 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

2 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Sokol Stratov

0 - 8
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

4 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Pátek U17

0 - 6
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Smidary-Červeněves

TJ Sokol Smidary-Červeněves — Sokol Stratov

3 - 3
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Krečkov

0 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Litol

FK Litol, mládež — Sokol Stratov

0 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Sokol Smidary-Červeněves

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Nepolisy

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč — Sokol Stratov

0 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol, mládež

11 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Poříčany

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

0 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

SK Poříčany — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

3 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Litol

FK Litol mládež — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 7
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Křinec

TJ Křinec — Sokol Stratov

1 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Tatce

2 - 0
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 3
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol, mládež z.s.

0 - 11
Okresní přebor dorostu
Hřiště Pátek

TJ Pátek — Sokol Stratov

0 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Tatce

1 - 6
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Městec Králové

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Sokoleč

3 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

0 - 6
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež