AFK Semice — Sokol Stratov

Report

Dorostenci si s chutí zastříleli v Semicích, kterým nadělili sedm branek a odvezli si pohodové tři body!
O utkání bylo rozhodnuto již během prvního poločasu, kde se naši kluci prosadili hned pětkrát! A ovládli poločas jasně bez inkasované branky. Postupně se trefili v 6. minutě Míša Bureš následně v 27. Honza Vu. Další branku přidali kluci během dvou minut se trefili Vojta Kalát a Theo Fajmon v 38. respektive 39. minutě. Poločas uzavřel svou brankou ve 42. také Martin Bureš.
Druhý poločas otevřel stejný střelec, který uzavřel svou branku první půli. Ve 46. minutě se trefil tedy opět Martin Bureš. Domácí poté snížili v 62. když se prosadil Adam Pavliš. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a v 66. minutě se trefil podruhé v zápase také Vojta Kalát. Poslední slovo u zápase měli ale domácí v 71. minutě uzavřel konečné skóre utkání na 2-7 z pohledu domácích Jiří Adamec. Po skvělém především prvním poločase naši odváží vysoké vítězství a tři body!
Kluci drží sérii šesti zápasů bez porážky a nadále jim patří čtvrtá pozice v tabulce.