Menu Zavřeno

10 Marek Matyáš Poborský

#
10
Jméno
Marek Matyáš Poborský
Národnost
czeČesko
Post
Záložník
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov „B“, Sokol Stratov, TJ Sokol Stratov
Předchozí týmy
Sokol Stratov
Věk
19

IV. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-50.0050.000.00

Okresní přebor dorostu - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023Sokol Stratov169020062.5012.5025.00
Celkem-169020062.5012.5025.00

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov103041060.0010.0030.00
Celkem-103041063.6422.7313.64

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-000

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov21000050.000.0050.00
Celkem-21000066.670.0033.33

Výsledky

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Tatce

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota — TJ Sokol Stratov

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Slovan Lysá n/L „B“

5 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „B“

1 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

0 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Straky „B“

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Kovanice

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

2 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

4 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Hradištko

0 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

4 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — FK Litol, mládež „B“

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Sadská z.s. „B“

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

0 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Všechlapy

TJ Sokol Všechlapy „A“ — TJ Sokol Stratov

2 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Velenice

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice

3 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Rožďalovice/Dymokury

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota — TJ Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Sokol Smidary-Červeněves

1 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

1 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Straky „A“

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Pátek U17

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

2 - 7
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice — Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Bříství

SK Bříství — TJ Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

6 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Semice

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

Slovan Poděbray/SK Sokoleč — Sokol Stratov

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L „B“

2 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Sokol Stratov

1 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

7 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Roždalovice

Rožďalovice/Dymokury — Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Hořátev

SK Hořátev — TJ Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbray/SK Sokoleč

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Skřivany

TJ Sokol Smidary-Červeněves — Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Nepolisy

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Jiskra Prasek

4 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Pátek

TJ Pátek U17 — Sokol Stratov

4 - 1
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Stratov

5 - 0
Příprava Muži
UMT Brandýs nad Labem

TJ Sokol Stratov — TJ Slavoj Veleň