Menu Zavřeno

Sokol Stratov — AFK Semice

Report

Pondělní sváteční den otevřeli opět dorostenci, kteří po nedělním vítězství přivítali v domácím utkání soupeře ze Semic.

Jednoznačné utkání, které naši ovládli prakticky již v prvním poločase, když se postupně trefili Theo Fajmon, následně Bert Novotný a první poločas uzavřel brankou kapitán Míša Bureš: 3-0.
Druhá půle pokračovala v naši režii a kluci přidali ještě další tři branky. Podruhé v utkání se trefil Bertík Novotný a dvě branky během sedmi minut připsal také Vojta Kalát. Hosté se prosadili v utkání v 74. když pouze kosmeticky upravovali skóre utkání.

Kluci potvrdili dobrou formu a hlavně výborné vítězství ze hřiště Sokolče a vyhoupli se na čtvrtou příčku své tabulky.