Menu Zavřeno

Le Vu Hoang Ahn

#
Jméno
Le Vu Hoang Ahn
Národnost
czeČesko
Post
Obránce
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov „B“, TJ Sokol Stratov
Předchozí týmy
Sokol Stratov
Věk
3

IV. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-50.0031.2518.75

Okresní přebor dorostu - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-46.4321.4332.14

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-000

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2020-2021Sokol Stratov60100016.6716.6766.67
Celkem-60100057.5818.1824.24

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-50.000.0050.00

Výsledky

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

5 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kamenné Zboží

TJ Kamenné Zboží — TJ Sokol Stratov „B“

3 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Sokol Kounice, z.s.

0 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — SK Kostelní Lhota „B“

0 - 6
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stará Lysá

Předměřice/Stará Lysá „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Struhy

TJ Sokol Struhy „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

2 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Dvory

Bobnice/Dvory „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Slovan Lysá n/L „B“

1 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

0 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Straky „B“

2 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Drahelice

Sokol Drahelice — TJ Sokol Stratov „B“

5 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Sokol Všechlapy „B“

4 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Hradištko

1 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Kamenné Zboží

0 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kounice

TJ Sokol Kounice, z.s. — TJ Sokol Stratov „B“

4 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — FK Litol, mládež „B“

3 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — Předměřice/Stará Lysá „B“

3 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Rožďalovice/Dymokury

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Sokol Smidary-Červeněves

1 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Pátek U17

0 - 3
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Prasek

Jiskra Prasek — Sokol Stratov

2 - 7
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice — Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

6 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Semice

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

Slovan Poděbray/SK Sokoleč — Sokol Stratov

2 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Sokol Stratov

7 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Roždalovice

Rožďalovice/Dymokury — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbray/SK Sokoleč

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Skřivany

TJ Sokol Smidary-Červeněves — Sokol Stratov

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Nepolisy

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Jiskra Prasek

4 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Pátek

TJ Pátek U17 — Sokol Stratov

4 - 1
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Stratov

5 - 0
Příprava Muži
UMT Brandýs nad Labem

TJ Sokol Stratov — TJ Slavoj Veleň

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Poříčany/Libice

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Drahelice

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Pátek

TJ Pátek U17 — Sokol Stratov

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

Poříčany/Libice — Sokol Stratov

0 - 5
Okresní přebor dorostu
Hřiště Drahelice

Sokol Drahelice — Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Semice

AFK Semice — Sokol Stratov

7 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — AFK Milovice

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

2 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

2 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Milovice

AFK Milovice — Sokol Stratov

0 - 8
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

4 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Pátek U17

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Smidary-Červeněves

TJ Sokol Smidary-Červeněves — Sokol Stratov

0 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Litol

FK Litol, mládež — Sokol Stratov

0 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Sokol Smidary-Červeněves

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Nepolisy

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč — Sokol Stratov

0 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol, mládež

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Cidlinská FA

Cidlinská FA — Sokol Stratov

11 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Poříčany

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

0 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

SK Poříčany — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

3 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Litol

FK Litol mládež — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 7
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Křinec

TJ Křinec — Sokol Stratov

1 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Tatce

3 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Loučeň

2 - 0
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Tatce

1 - 6
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Městec Králové

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Sokoleč

3 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

0 - 6
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež