Sokol Drahelice — TJ Sokol Stratov „B“

Report

Béčko doplněné o dorostence nevyzrálo na domácí Drahelice a odvezlo si tak porážku 2-0.

Nedělní utkání béčka mělo první test i našeho krycího se zápasu v rámci béčka i áčka ve venkovním prostředí a ve stejný čas, proto béčko přes absence pozvalo k zápasu i dorostence. V rámci prvního poločasu se odehrálo vyrovnané utkání a branka k vidění nebyla.
První branka přišla sedm minut po poločase, v 52. minutě se prosadil domácí David Červený: 1-0. O dalších deset minut později to byli opět domácí, kdo dokázal dostat míč do branky: 2-0. Třetí branka už k vidění v utkání nebyla a naše béčko tak odjelo z Drahelic bez bodů.