Menu Zavřeno

12 Syrový Tomáš

#
12
Jméno
Syrový Tomáš
Národnost
czeCzechia
Post
Záložník
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov
Předchozí týmy
Sokol Stratov
Věk
19

Okresní přebor dorostu - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022Sokol Stratov51000020.0040.0040.00
2020-2021Sokol Stratov000000000
Celkem-51000020.0040.0040.00

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov40000025.000.0075.00
Celkem-40000025.000.0075.00

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022Sokol Stratov51000060.000.0040.00
2020-2021Sokol Stratov200000100.000.000.00
Celkem-71000071.430.0028.57

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov000000000
Celkem-000000000

Výsledky

7 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky „A“ — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

0 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Lysá

TJ Slovan Lysá n/L „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

0 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice

AFK Milčice — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

0 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Litol

FK Litol, mládež — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Nepolisy

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč — Sokol Stratov

0 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol, mládež

11 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Poříčany

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

0 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

3 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Litol

FK Litol mládež — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 7
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Křinec

TJ Křinec — Sokol Stratov

1 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Tatce

3 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Loučeň

2 - 0
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 3
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol, mládež z.s.

0 - 11
Okresní přebor dorostu
Hřiště Pátek

TJ Pátek — Sokol Stratov

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Sokoleč

3 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov