TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Sokol Všechlapy „B“

Report

Klasické nedělní dopoledne v domácím prostředí sebou přineslo utkání béčka, které po čtvrtečním vítězství chtělo připsat další body do tabulky.

Vstup do utkání se nám ale vůbec nevydařil. Ve 12. minutě se soupeř ujal vedení, když se po chybné rozehrávce prosadil hostující Filip Musil: 0-1. O čtyři minuty bylo ještě hůř, když druhou hostující branku přidal Tomáš Koníček: 0-2. Kluci dokázali ale v 19. minutě rychle reagovat, když po volném přímém kopu, který rozehrál Michal Kubín, dostal vyražený míč od brankáře soupeře k nohám Thea Fajmona a ten neměl s dorážkou do odkryté branky problém: 1-2. V rámci prvního poločasu už jsme další branku neviděli, a tak jsme šli do kabin za nepříznivého stavu.

Velmi dobrý vstup do druhého poločasu korunovala branka Matyho Chmelíka, který se ve 49. minutě po rychle rozehraném přímém kopu dokázal krásně prosadit na zadní tyč hostující branky: 2-2. Obrat v utkání byl dokonán v 59. minutě. Třetí stratovskou branku v utkání zaznamenal Martin Ciryn: 3-2. O další tři minuty bylo ještě veseleji, jelikož se pěknou akcí zakončenou obejitím brankáře soupeře postaral Láďa Jelínek: 4-2. V 67. minutě poté přidal poslední stratovskou branku v zápase Michal Kubín: 5-2. Poslední slovo si vzal na starost soupeř, když v 71. minutě pouze kosmeticky upravoval konečný stav utkání Jan Jenčík: 5-3.

Béčko tak připsalo další tři body a zůstávají jako jediní v rámci své soutěže neporaženi.