Menu Zavřeno

TJ Sokol Stratov — TJ Straky „A“

Report

15. kolo přineslo velmi důležité utkání pro oba celky a o možnost případného postupu do okresního přeboru rozhodla chyba našeho brankáře a hosté si i díky tomu odvezli všechny tři body.

První poločas se odehrával především ve středu pole a žádný z týmů si nevytvořil žádnou stoprocentní příležitost ke vstřelení úvodní branky. Jako prví jsme měli šanci my, po velmi dobrém útoku po levé straně se míč dostal k Matěji Pařízkovi, který byl faulován zhruba dva metry před pokutovém území. Následná střela z volného přímého kopu pouze minula tři tyče hostující branky. Vyrovnaný poločas bez vážnější střely na branku se schyloval ke konci, když v 42. z nenápadného centru do pokutového území přišla velká chyba Kauckého, kterému jednoduchý centr ze strany prošel mezi nohami a zapadl do naší sítě: 0-1. A tak jsme za jednobrankového manka šli do kabin.

Ve druhé poločase jsme se snažili utkání zvrátit a zabojovat o body v domácím prostředí. Hosté byli ale velmi kompaktní a velmi dobří v defenzivní činnosti za což byly odměněni v 62. minutě, kdy převzal na hranici vápna míč hostující útočník a po chytré kličce naší obraně trefil přesně k tyči: 0-2. My jsme i přes velké úsilí a snahu nenašli cestu ke vstřelení branky a naše pokusy skončili na u finální přihrávky nebo u brankáře hostí. V 81. minutě se po zaváhání a špatném výběhu našeho brankáře a následném skvělém lobu z velkého úhlu radovali hosté potřetí v utkání: 0-3. Radost z gólu jsme přeci jen nakonec měli, v 89. minutě našel skvělým centrem Maty Poborský nabíhajícího Matěje Pařízka a ten uklidil míč do hostující branky: 1-3. V samotném závěru jsme již utkání zvrátit nedokázali.

Velká chyba našeho brankáře tak nakonec stála naše mužstvo toto utkání a možnost bojovat o postup do Okresního přeboru.