Menu Zavřeno

1 Kaucký Filip

#
1
Jméno
Kaucký Filip
Národnost
czeČesko
Post
Brankář
Height
186
Weight
91
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov „B“, TJ Sokol Stratov
Věk
31

IV. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-0.00100.000.00

III. třída jaro sk. "A" - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022TJ Sokol Stratov100010030.000.0070.00
Celkem-100010030.000.0070.00

Tréninková utkání skupina "B"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-50.000.0050.00

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov250000068.004.0028.00
2021-2022TJ Sokol Stratov110110063.649.0927.27
2020-2021TJ Sokol Stratov50010020.0060.0020.00
Celkem-410120064.1515.0920.75

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov200000100.000.000.00
2021-2022TJ Sokol Stratov60100050.0033.3316.67
2020-2021TJ Sokol Stratov400000100.000.000.00
Celkem-120100076.9215.387.69

Výsledky

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Tatce

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota — TJ Sokol Stratov

5 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „B“

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Kovanice

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

2 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

1 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Kamenné Zboží

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

0 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Bobnice

Bobnice/Dvory „A“ — TJ Sokol Stratov

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Sadská z.s. „B“

0 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Všechlapy

TJ Sokol Všechlapy „A“ — TJ Sokol Stratov

2 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Velenice

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice

1 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Straky „A“

1 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Kovanice

FK Kovanice — TJ Sokol Stratov

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Bříství

SK Bříství — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L „B“

1 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Sadská z.s. „B“

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Hořátev

SK Hořátev — TJ Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „B“

4 - 1
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Stratov

5 - 0
Příprava Muži
UMT Brandýs nad Labem

TJ Sokol Stratov — TJ Slavoj Veleň

5 - 2
Příprava Muži
UMT SK Střešovice

SK Střešovice „C“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Kostelní Lhota

7 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky „A“ — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

2 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Kovanice

0 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

0 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Lysá

TJ Slovan Lysá n/L „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

2 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov

4 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

0 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice

AFK Milčice — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč „B“ — TJ Sokol Stratov

0 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 6
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Sloveč

1 - 0
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Krchleby

TJ Sokol Krchleby — TJ Sokol Stratov

4 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Poříčany „B“

7 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Křečkov

TJ Sokol Krečkov — TJ Sokol Stratov

7 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

2 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Krchleby

2 - 7
Příprava Muži
UMT Benátky n/J

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „A“

7 - 1
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L „B“

2 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Kamenné Zboží

1 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Litol, mládež z.s.

2 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

0 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Lysá

TJ Slovan Lysá n/L “B” — TJ Sokol Stratov

1 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice

AFK Milčice — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L “B”

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. “B”

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice “B”

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky “A” — TJ Sokol Stratov

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

5 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

6 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — ABC Braník U19

1 - 1
Příprava Muži
Hřiště Přerov

TJ Sokol Přerov nad Labem — TJ Sokol Stratov

4 - 4
Příprava Muži
Hřiště Kostomlaty

TJ Sokol Kostomlaty — TJ Sokol Stratov

1 - 4
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

3 - 4
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice “B”

2 - 1
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

4 - 3
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany “B” — TJ Sokol Stratov

4 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Dolní Počernice “B+C”

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany “B” — TJ Sokol Stratov

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

2 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Chrást

SK Čechie Chrást — TJ Sokol Stratov

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. “B”

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

10:30
Příprava Muži
Hřiště Stratov

Memoriál Oldřicha Krejčíka st.

4 - 3
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Bobnice

5 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Lipník