Menu Zavřeno

Memoriál Oldřicha Krejčíka st.

Report

Až na výjimky v kompletním složení kádru jsme se sešli k poslední přípravě přes ostrým startem sezóny, kterou byl tradiční turnaj u nás ve Stratově. V konkurenci výběru Dolních Počernic, Sokola Statenic a béčka Lysé nad Labem, jsme si v hracím systému „každý s každým“ připsali dvě vítězství, k tomu jednu remízu a se sedmi body celý turnaj ovládli.

Stratov – Dolní Počernice „C“ 1-1 (0-1)

Branka Stratova: 26. Vlach (1-1)

Vstup do turnaje jsme měli špatný, první poločas zápasu jsme doslova prospali a po mizerném výkonu jsme zaslouženě prohrávali, když ve 14. ztratil při rozehrávce míč Poborský a při následném brejku hostů si nakonec míč při obranném zákroku srazil do vlastní sítě: 0-1.

Po změně stran jsme se naštěstí trochu zlepšili, vytvořili si převahu a dočkali se i vyrovnání. Po pěkné akci ve 26. prostřelil brankáře z levé strany Vlach: 1-1. Postupem času jsme sahali i po vítězství a měli několik příležitostí k tomu, skóre překlopit na naší stranu. V koncovce jsme ale selhali, když v největší tutovce v samém závěru po akci Nováka z levé strany překopl Krejčík z malého vápna branku.

Stratov – Statenice 3-1 (2-1)

Branky Stratova: 8. Poborský (1-1), 15. Pařízek (2-1), 32. Novák L. (3-1)

I ve druhém utkání jsme inkasovali jako první. Už ve 3. fauloval Michal Horvát ve vápně a soupeř nařízenou penaltu suverénně proměnil: 0-1. Naše odpověď byla ale velmi rychlá. Po rohu Nováka vyrovnal prvním gólem v našem dresu Jan Poborský: 1-1. Jeho přestup z Lysé nad Labem, resp. ze Staré Lysé byl měl být dotažen během tohoto týdne… A do poločasu jsme skóre stihli i otočit. V 15. po špatné rozehrávce hostů vybojoval míč Pařízek a bylo to 2-1.

Ve druhé polovině jsme měli hru pod kontrolou. Navíc po ostrém zákroku bez míče na Michala Horváta dohrával soupeř jen v deseti, a tak jsme ve 32. ještě navýšili vedení. Dorážkou po vyražené střele se prosadil L. Novák: 3-1 a pojistil, že jsme v závěrečném zápasu mohli bojovat o celkové prvenství.

Stratov – Lysá nad Labem „B“ 3-1 (2-1)

Branky Stratova: 1. Světlý (1-0), 12. Pařízek (2-0), 28. Světlý (3-1)

V posledním utkání celého turnaje jsme v přímém souboji o titul vyzvali v místním derby béčko Lysé nad Labem. V souhře všech výsledků stačila soupeři i remíza, ale vývoj utkání jsme vzali od úvodu do svých rukou my. Hned z první akce se dostal míč na hranici vápna ke Světlému a ten umístěnou střelou k tyči nedal brankáři hostí šanci: 1-0. Zanedlouho jsme navíc vedení i navýšili. Ve 12. se postavil k přímému kopu z levé strany Pařízek a rozvlnil síť podruhé: 2-0. Ještě do poločasu ale hosté oplatili stejnou mincí – z přímého kopu snížil Kozdera: 2-1.

I v závěrečné dvacetiminutovce jsme měli zápas pod kontrolou. A pomohlo nám i navýšení na dvoubrankový rozdíl. Ve 28. míč na soupeři vybojoval Světlý a střelou zpoza vápna trefil rozdílový gól: 3-1. Zbytek utkání už se spíše dohrával a na konci jsme si tak připsali kýženou výhru.

1. Sokol Stratov 3 2 1 0 7-3 7
2. Lysá nad Labem „B“ 3 2 0 1 6-5 6
3. Dolní Počernice „C“ 3 0 2 1 7-9 2
4. Sokol Statenice 3 0 1 2 5-8 1