Menu Zavřeno

19 Novák Lukáš

#
19
Jméno
Novák Lukáš
Národnost
czeCzechia
Post
Obránce
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov, TJ Sokol Stratov
Věk
24

III. třída jaro sk. "A" - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022TJ Sokol Stratov100000030.0010.0060.00
Celkem-100000030.0010.0060.00

Tréninková utkání skupina "B"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-75.000.0025.00

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov102000050.000.0050.00
2021-2022TJ Sokol Stratov81000075.0012.5012.50
2020-2021TJ Sokol Stratov82600050.0037.5012.50
Celkem-265600057.6915.3826.92

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov000000000
2021-2022TJ Sokol Stratov42000050.0050.000.00
2020-2021TJ Sokol Stratov421000100.000.000.00
Celkem-84100075.0025.000.00

Okresní přebor - Nohejbal

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2020-2021TJ Sokol Stratov100000100.000.000.00
Celkem-100000100.000.000.00

Výsledky

7 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky „A“ — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

2 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Kovanice

0 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

0 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Lysá

TJ Slovan Lysá n/L „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

4 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 3
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Krečkov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč „B“ — TJ Sokol Stratov

0 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

3 - 6
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Sloveč

1 - 0
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Krchleby

TJ Sokol Krchleby — TJ Sokol Stratov

4 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Poříčany „B“

7 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Křečkov

TJ Sokol Krečkov — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Sokoleč „B“

7 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

1 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Litol, mládež z.s.

2 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

0 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. “B”

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice “B”

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

5 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

9 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Bobnice/Dvory “A”

6 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — ABC Braník U19

1 - 1
Příprava Muži
Hřiště Přerov

TJ Sokol Přerov nad Labem — TJ Sokol Stratov

4 - 4
Příprava Muži
Hřiště Kostomlaty

TJ Sokol Kostomlaty — TJ Sokol Stratov

1 - 4
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

3 - 4
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice “B”

2 - 1
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

2 - 0
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice

4 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Dolní Počernice “B+C”

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany “B” — TJ Sokol Stratov

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

9 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Kounice, z.s.

2 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Chrást

SK Čechie Chrást — TJ Sokol Stratov

5 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Stará Lysá

0 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Kamenné Zboží

TJ Kamenné Zboží — TJ Sokol Stratov

6 - 2
Okresní přebor - Nohejbal
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Lokomotiva Nymburk “D”

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. “B”

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

10:30
Příprava Muži
Hřiště Stratov

Memoriál Oldřicha Krejčíka st.

4 - 3
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Bobnice

5 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Lipník