TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

Report

Sobotní odpoledne v domácím prostředí patří Áčku, které doma přivítalo soupeře z Hořátve. Naši chtěli navázat na povinné body z předešlých utkáních, a to se jim nakonec podařilo. Utkání začalo naším tlakem, za který jsme byly následně odměněni první brankou. V 11. minutě se k míči za velkým vápně dostal Honza Vlach a svou nepříjemnou střelou trošku překvapil brankáře hostí, který jeho střelu nedokázal zkrotit a ta mu proklouzla do branky: 1-0. Druhá branka přišla hned o minut později, kdy se parádní ranou do levé šibenice soupeřovy branky blýskl Maty Poborský: 2-0. Hosté se do šance dostávali sporadicky, a hlavně po našich zbytečných ztrátách nebo nekvalitní rozehrávce. Po jedné z nich se hostující útočník dostal do samostatného úniku, ten ale zvládl zneškodnit náš brankář. A tak když se soupeř nedokázal prosadit, v samotném závěru poločasu jsme přidali třetí branku. Maty Pařízek vymetl pavučiny hostující branky tentokrát v pravé šibenici a uzavřel skóre prvního poločasu: 3-0. Ve druhém poločasu naše hra už nebyla tak produktivní a neměli jsme dostatečnou kvalitu ve finální části hřiště a když se ani hosté do žádné gólové šance nedostali, tak jsme si dokráčeli v pohodě pro další tři body z domácího hřiště a připsali si tak čtvrtou výhru v sezóny.