Menu Zavřeno

55 Martin Syrový

#
55
Jméno
Martin Syrový
Národnost
czeČesko
Post
Záložník
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov „B“, TJ Sokol Stratov
Věk
27

IV. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-57.1442.860.00

III. třída jaro sk. "A" - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022TJ Sokol Stratov101000020.0020.0060.00
2020-2021TJ Sokol Stratov000000000
Celkem-101000020.0020.0060.00

Tréninková utkání skupina "B"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-66.670.0033.33

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov193010068.420.0031.58
2021-2022TJ Sokol Stratov40010050.0025.0025.00
2020-2021TJ Sokol Stratov000000000
Celkem-233020069.233.8526.92

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov200000100.000.000.00
2021-2022TJ Sokol Stratov300000100.000.000.00
2020-2021TJ Sokol Stratov100000100.000.000.00
Celkem-600000100.000.000.00

Výsledky

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Struhy

TJ Sokol Struhy „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

2 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Dvory

Bobnice/Dvory „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

4 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Hradištko

0 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

1 - 1
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Kamenné Zboží

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

0 - 3
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kounice

TJ Sokol Kounice, z.s. — TJ Sokol Stratov „B“

0 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Bobnice

Bobnice/Dvory „A“ — TJ Sokol Stratov

4 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — FK Litol, mládež „B“

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Sadská z.s. „B“

2 - 2
IV. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota „B“ — TJ Sokol Stratov „B“

3 - 0
IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov „B“ — Předměřice/Stará Lysá „B“

0 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Všechlapy

TJ Sokol Všechlapy „A“ — TJ Sokol Stratov

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Kostelní Lhota

SK Kostelní Lhota — TJ Sokol Stratov

1 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Straky „A“

1 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Kovanice

FK Kovanice — TJ Sokol Stratov

6 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Bříství

SK Bříství — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L „B“

1 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Sadská z.s. „B“

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „B“

4 - 1
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Stratov

5 - 0
Příprava Muži
UMT Brandýs nad Labem

TJ Sokol Stratov — TJ Slavoj Veleň

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Kostelní Lhota

7 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky „A“ — TJ Sokol Stratov

0 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Lysá

TJ Slovan Lysá n/L „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

2 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov

4 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Hořátev

0 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice

AFK Milčice — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

3 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov

0 - 6
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 3
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Krečkov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč „B“ — TJ Sokol Stratov

0 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 6
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Sloveč

1 - 0
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Krchleby

TJ Sokol Krchleby — TJ Sokol Stratov

4 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Poříčany „B“

2 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Sokoleč „B“

7 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

0 - 0
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Sloveč

TJ Sokol Sloveč — TJ Sokol Stratov

2 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Kamenné Zboží

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice “B”

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky “A” — TJ Sokol Stratov

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

5 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

9 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Bobnice/Dvory “A”

6 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — ABC Braník U19

1 - 4
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

3 - 4
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice “B”

2 - 1
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

4 - 3
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany “B” — TJ Sokol Stratov

2 - 0
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice

4 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Dolní Počernice “B+C”