TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Hradištko

Report

Sváteční předehrávku 15. kola mělo na programu béčko, které doma od 16:30 přivítalo TJ Hradištko. To přijelo k zápasu oslabené pouze v 10 lidech, a i to nasvědčovalo tomu, jaké utkání bude k vidění.

V rámci prvního poločasu jsme branku neviděli, jelikož jsme oslabného soupeře nedokázali potrestat v žádné ze svých šancí, i proto se skokem přesuneme rovnou do druhé půle.
Hned po třech minutách druhé půle se prosadil Kuba Vesecký: 1-0. V 57. minutě přišla další branka a byl to opět Kuba Vesecký, který přidal svou druhou branku v zápase: 2-0. Na další branku si diváci museli počkat do 72. minuty, když se dokázal prosadil Martin Ciryn: 3-0. Konečné skóre utkání uzavřel čtyři minuty před koncem Theo Fajmon: 4-0.

Odevzdaný soupeř, přijel pouze „splnit“ účast v utkání ve kterém neměl žádnou šanci na body z tohoto utkání. Béčko si tak připsalo jednoduché tři body do tabulky, kde se pohybuje na prvních místech své soutěže!