TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Kamenné Zboží

Report

Nedělní dopoledne bylo na programu poslední utkání víkendu, kdy béčko doma přivítalo soupeře z Kamenného Zboží. Benfika měla skvělý start to utkání, když hned ve třetí minutě na krásnou ranou z 30 metrů prosadil Tomáš Říha: 1-0. Bohužel nutno konstatovat, že to bylo z celého zápasu jediná střela, která zapadla do soupeřovi branky. Hosté se z branky nerozklepali a byly velmi nebezpeční, když v rámci prvního poločasu dvakrát zazvonila konstrukce naší branky. Nejprve po velmi podařené střele zpoza vápna skončil míč na břevně a s následnou dorážkou si poradil náš gólman. Naše akce většinou končili v před finální fázi, kde nám chyběla větší kvalita a klid. A tak to byli opět hosté a jejich kapitán, který orazítkoval pravou tyč naší branky. Hosté poté zahrozili ještě po jednou úniku, ale našeho brankáře nepřekonali. Ve druhé poločase jsme chtěli zabrat a přidat uklidňující druhou branku, to se nám ale nedařilo a opět nás mohla mrzet nekvalita při zakončení. Hosté se připomněli hezkou střelou z dálky, kterou náš brankář vytlačil na břevno. Když už se utkání schylovalo ke konci, tak v první minutě přišla série chyb a nešťastných odrazů, která vyústila v samostatný únik hostujícího útočníka, který poslal míč podél našeho brankáře a v 91. minutě srovnal utkání na konečných: 1-1. Pohledem střízlivého oka a bez zaujetí, lze říci, že si hosté za svou aktivitu a šance asi nezasloužili prohrát, a proto byla asi remíza spravedlivým rozuzlením v závěru, i když samozřejmě branka v nastaveném čase mrzí.