TJ Sokol Stratov — AFK Sadská z.s. „B“

Report

Muži si připsali jednoduché vítězství v domácím prostředí jednoznačně porazili béčko Sadské 5-0.

Utkání mělo od samého začátku poměrně jednoznačný průběh a hosté se prakticky k žádnému ohrožení naší branky nedostávali, když už se hosté k něčemu dostali, tak to bylo většinou po našich chybných rozehrávkách. Do první branky jsme měli minimálně tři velmi dobré příležitosti, ve kterých jsme postupně selhali a buď netrefili branku, a nebo trefili gólmana hostů. Ve 30. minutě konečně padla první branka, když se po prostrčením středem hřiště dostal do šance Víťa Valter a svou střelou propálil vše co mu stálo v cestě: 1-0. Následovali další šance a do poločasu jsme nakonec vstřelili ještě jednu branku o kterou se postaral Michal Kubín, svou střelou z velkého úhlu zpoza vápna překvapil hostujícího brankáře: 2-0.

Druhé poločas jsme začali hekticky a hosté se po sérii odrazů dostali do našeho vápna, kde následně došlo k faulu a hosté dostali možnost pokutového kopu. Ten nicméně náš gólman zneškodnil a následného protiútoku se kopala penalta na druhé straně. Tu si vzal na starost kapitán Tomáš Jarolím a bez problému proměnil: 3-0. Hosté byly poměrně rozhozeni a po jejich rozehrávce a ztrátě míče se dostal k míči Honza Poborský a svou střelou na zadní tyč vstřelil další branku: 4-0. Následovali další šance i dokonce další penalta, kterou jsme bohužel neproměnili. O poslední branku utkání se postaral v 77. minutě Matěj Pařízek když svou střelou opět na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci: 5-0.

Utkání plné šancí, ve kterém mohlo být k vidění klidně dvouciferné skóre, neproměnné penalty na obou stranách a konečné velmi lítostivé skóre z naší strany pro hostující tým v konečné podobě 5-0. Děkujeme všem fanouškům, kteří na toto utkání dorazili a podporovali naše mužstvo!