Menu Zavřeno

17 Křenek Radim

#
17
Jméno
Křenek Radim
Národnost
czeCzechia
Post
Záložník
Předchozí týmy
Sokol Stratov, TJ Sokol Stratov
Věk
18

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022TJ Sokol Stratov101000050.0010.0040.00
2020-2021TJ Sokol Stratov000000000
Celkem-101000050.0010.0040.00

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022Sokol Stratov124220066.678.3325.00
2020-2021Sokol Stratov41010025.0025.0050.00
Celkem-165230056.2512.5031.25

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022TJ Sokol Stratov210000100.000.000.00
2020-2021TJ Sokol Stratov301000100.000.000.00
Celkem-511000100.000.000.00

Výsledky

11 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Poříčany

2 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

0 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Lysá

TJ Slovan Lysá n/L “B” — TJ Sokol Stratov

0 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

0 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Straky “A”

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež

1 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice

AFK Milčice — TJ Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L “B”

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

SK Poříčany — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice “B”

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky “A” — TJ Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

3 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Litol

FK Litol mládež — Sokol Stratov

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

5 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

9 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Bobnice/Dvory “A”

6 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — ABC Braník U19

4 - 4
Příprava Muži
Hřiště Kostomlaty

TJ Sokol Kostomlaty — TJ Sokol Stratov

1 - 4
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

3 - 7
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Křinec

TJ Křinec — Sokol Stratov

1 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Tatce

3 - 2
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Loučeň

2 - 0
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 3
Tréninková utkání - dorost
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol, mládež z.s.

4 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Dolní Počernice “B+C”

0 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Tatce

1 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Sokoleč

3 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník

0 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

0 - 6
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež

4 - 3
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Bobnice

5 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Lipník