Sokol Stratov — AFK Milovice

Report

Sobotní dopoledne bylo v režii dorostenců, kteří přivítali na domácím hřišti v derby souseda nejen geografického rozložení, ale také postavení v tabulce (souboj 4. s 5.) a to AFK Milovice.

V rámci prvního byli k vidění dvě penalty na obou stranách. První penalta přišla ve 20. minutě ve prospěch našeho soupeře. K ní se postavil náš bývalý hráč, Míra Doležal a otevřel skóre tohoto utkání: 0-1. Další pokutový kop byl k vidění o šest minut později na druhé straně. K penaltě se postavil Maty Poborský a i on se nemýlil a utkání srovnal: 1-1.
Ve druhém poločase jsem dokonali obrat v utkání David Černý, který se prosadil v 74. minutě: 2-1. V samotném závěru měl ještě příležitost Míša Bureš, ale k naší smůle trefil břevno soupeřovi branky.

Kluci si tak udrželi čtvrtou příčku a odskočili svému soupeři v tabulce o tři body a nadále drží čtvrtou příčku.