AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

Report

Muži v neděli zavítali do Semic, kde se čekal duel s místním béčkem, vyrovnané utkání nakonec vyústilo asi ve spravedlivou remízu.

Od začátku bylo jasné, že nás nečeká jednoduché utkání. Přesto jsme se do prvních vážnějších šancí propracovávali spíše my, ale v rámci zakončení nebo finální fáze jsme nebyli přesní. Domácí se připomenuli rychlým útokem po pravé straně a míč, který prošel do našeho vápna skončil slabou střelou, se kterou náš brankář neměl problém. V 17. minutě jsme už šli do vedení nadvakrát se proti domácímu brankáři dokázal prosadit Maty Pařízek: 0-1! Domácí hrozili zejména po rychlých brejcích a dlouhých balónech za obranu. To naše obrana dobře hlídala. Ve 35. minutě se domácí záložník po velmi sporném zpracování rukou dostal k míči ve středu hřiště, kdy dokázal proskočit mezi třemi našimi hráči a dostal ve středu hřiště obrovský prostor, který z 20 metrů zakončil střelou, kterou Kaucký vytlačil na tyč od které se míč odrazil do naši branky: 1-1. Do konce poločasu se už nic závratného nestalo a tak jsme šli do kabin za nerozhodného stavu.
Domácí měli velmi dobrý vstup do druhého poločasu a po sérii rohů se trestuhodně nehlídaný nejnebezpečnější soupeřův hráč Macháček dostal sám k hlavičce, kterou „koníčkem“ o zem poslal do pravého horního rohu naši branky: 2-1. Domácí poté předvedli několik nesportovních věcí a faulů, které ovšem rozhodčí naprosto ignoroval. Ani to ovšem domácím nepomohlo a my jsme zásluhou Matyho Poborského, který utaženou ranou z vápna vyrovnal utkání: 2-2. Poté se již moc nehrálo a hra byla hodně přerušována.

Utkání, ve kterém jsme vedli a následně prohrávali nakonec vyústilo v remízu a pro nás tedy ztrátu dvou bodů.