Sokol Stratov — TJ Pátek U17

Report

Dorostenci přidali v dohrávce 4.kola další vítězství, když na domácí půdě vyprovodili Pátek v poměru 5-1.
Naši do utkání nevstoupili úplně dobře a hned v 5. minutě čelili pokutovému kopu, tu hosté v pohodě proměnili a vedli tak: 0-1. Kluky ale branka nepoložila a hráli aktivně nicméně své šance nedotáhli do konce anebo je zradila finální přihrávka. Ve druhé polovině první půle přišlo představení Radima Křenka, který během třinácti minut nasázel hattrick a otočil tak utkání ještě během prvního poločasu. Nejprve se prosadil ve 30. minutě po individuální akci a svým důrazem předčil nejprve obránce a pak i brankáře. Další branka přišla hned o dvě minuty později, když mi míč před branku naservíroval Bert Novotný: 2-1. A poslední branka přišla dvě minuty před poločasem: 3-1.
Do druhé poloviny jsme měli opět dobrý vstup a po dvou minutách se prosadil Marek Budňák. Poslední branka utkání pak přišla v 63. minutě, když se prosadil kapitán Míša Bureš a uzavřel skóre utkání na konečných: 5-1.