Menu Zavřeno

77 Jarolím Tomáš

#
77
Jméno
Jarolím Tomáš
Národnost
czeCzechia
Post
Obránce
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov, TJ Sokol Stratov
Věk
26

III. třída jaro sk. "A" - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022TJ Sokol Stratov110140036.369.0954.55
Celkem-110140036.369.0954.55

Tréninková utkání skupina "B"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-100.000.000.00

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov84010062.500.0037.50
2021-2022TJ Sokol Stratov105330070.000.0030.00
2020-2021TJ Sokol Stratov73130042.8642.8614.29
Celkem-2512470060.0012.0028.00

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov000000000
2021-2022TJ Sokol Stratov52000060.0020.0020.00
2020-2021TJ Sokol Stratov212000100.000.000.00
Celkem-73200071.4314.2914.29

Okresní přebor - Nohejbal

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2020-2021TJ Sokol Stratov100000100.000.000.00
Celkem-100000100.000.000.00

Výsledky

2 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Třebestovice

TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

2 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Kovanice

0 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

0 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Lysá

TJ Slovan Lysá n/L „B“ — TJ Sokol Stratov

2 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov

0 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice

AFK Milčice — TJ Sokol Stratov

1 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“

0 - 6
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Poříčany

SK Poříčany „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 3
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Krečkov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 6
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Sloveč

1 - 0
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Krchleby

TJ Sokol Krchleby — TJ Sokol Stratov

7 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Křečkov

TJ Sokol Krečkov — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Sokoleč „B“

7 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

2 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Krchleby

2 - 7
Příprava Muži
UMT Benátky n/J

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „A“

2 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Kamenné Zboží

1 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Litol, mládež z.s.

2 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

0 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Lysá

TJ Slovan Lysá n/L “B” — TJ Sokol Stratov

1 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice

AFK Milčice — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L “B”

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Semice “B”

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky “A” — TJ Sokol Stratov

5 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

9 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Bobnice/Dvory “A”

6 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — ABC Braník U19

4 - 4
Příprava Muži
Hřiště Kostomlaty

TJ Sokol Kostomlaty — TJ Sokol Stratov

1 - 4
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

2 - 1
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Bříství

4 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Dolní Počernice “B+C”

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany “B” — TJ Sokol Stratov

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

9 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Kounice, z.s.

2 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Chrást

SK Čechie Chrást — TJ Sokol Stratov

5 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Stará Lysá

0 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Kamenné Zboží

TJ Kamenné Zboží — TJ Sokol Stratov

6 - 2
Okresní přebor - Nohejbal
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Lokomotiva Nymburk “D”

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. “B”

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

5 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Lipník