TJ Sokol Třebestovice — TJ Sokol Stratov

V rámci sobotního odpoledne bylo na programu 8. kolo našeho Áčka, ti nastoupili ke svému utkání v Třebestovicích, soupeři proti kterému se nám příliš nedaří na jejich hřišti. Do zápasu jsme šli s celkem osmi chybějícími hráči. První minuty jsme soupeře tlačili a do ničeho jsme ho nepustili, poté ovšem přišla zbytečná chyba ve středu hřiště od Richarda Mamuli, který poté zatáhl za záchranou brzdu, která ovšem rozhodčím byla ohodnocena červenou kartou a tak jsme prakticky 80 minut utkání odehráli o jednoho muže v poli méně. Domácí poté převzali iniciativu, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Soupeř hrozil zejména po standartních situacích, kdy po dvou závarech naše obrana odklízela míč z malého vápna. Největší šance přišla těsně před přestávkou, kdy domácí hráč zatáhl míč po brankové čáře a předložil míč do vápna, kde tutovou šanci zlikvidoval Macan v naší brance a udržel tak bezbrankový poločas. Druhý poločas jsme se snažili o jednoduchou hru s rychlými protiútoky. Domácí opět nejvíce hrozili po standardkách, ale ani jednu přesně nezakončili. Naše šance po trpělivé hře přeci jen přišli. Ve vyložené šanci se ocitl David Černý, který šel sám na domácího brankáře, v tísni zakončoval slabší nohou mimo soupeřovu branku. Nejblíže ke gólu jsme měli v situaci, kdy se ke střele z 25 metrů odhodlal Matěj Pařízek, jeho rána ovšem skončila pouze na břevně soupeřovi branky. Utkání nakonec skončilo bezbrankovou remízou.
Ač jsme hráli v 10 nějakých 80min, tak soupeř už v 70min tahal nohy a jejich tlak už nebyl tak výrazný. Takže když to shrnu… Potom průběhu zápasu je ten bod cenný, to rozhodně. Jen je škoda zbytečného vyloučení, bez něj bychom určitě vyhráli. Hlavně mě těší čisté konto, které máme už 5 zápasů v řadě, ale rozhodně velká pochvala pro všechny. Odmakáno, bod zvenku, čisté konto, super. Utkání hodnotil hrající trenér Michal Kubín

TJ Sokol Třebestovice00Remíza
TJ Sokol Stratov00Remíza

23. 9. 2023 16:30 III. třída skupina "A" 2023-2024