Menu Zavřeno

30 Prošek Tomáš

#
30
Jméno
Prošek Tomáš
Národnost
czeČesko
Post
Brankář
Aktuální tým
TJ Sokol Stratov „B“, TJ Sokol Stratov
Věk
25

IV. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-000

Tréninková utkání skupina "B"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
Celkem-100.000.000.00

III. třída skupina "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov000000000
2021-2022TJ Sokol Stratov80000062.5012.5025.00
2020-2021TJ Sokol Stratov300000100.000.000.00
Celkem-110000072.739.0918.18

Příprava Muži

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2022-2023TJ Sokol Stratov000000000
2021-2022TJ Sokol Stratov40000075.000.0025.00
2020-2021TJ Sokol Stratov400000100.000.000.00
Celkem-80000087.500.0012.50

Výsledky

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

1 - 0
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Krchleby

TJ Sokol Krchleby — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — SK Sokoleč „B“

7 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Semice

AFK Semice „B“ — TJ Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sportovní sdružení Ostrá „B“

0 - 0
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Sloveč

TJ Sokol Sloveč — TJ Sokol Stratov

2 - 1
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Krchleby

2 - 7
Příprava Muži
UMT Benátky n/J

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. „A“

7 - 1
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Slovan Lysá n/L „B“

2 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Kamenné Zboží

1 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — FK Litol, mládež z.s.

2 - 5
III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

0 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

0 - 4
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Straky “A”

1 - 7
III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice

AFK Milčice — TJ Sokol Stratov

3 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milovice z.s. “B”

3 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Straky

TJ Straky “A” — TJ Sokol Stratov

1 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská

AFK Sadská z.s. “B” — TJ Sokol Stratov

5 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — AFK Milčice

9 - 0
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Bobnice/Dvory “A”

2 - 0
Tréninková utkání skupina "B"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice

4 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — Sokol Dolní Počernice “B+C”

5 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany “B” — TJ Sokol Stratov

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež z.s. — TJ Sokol Stratov

9 - 0
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Kounice, z.s.

5 - 1
III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Stará Lysá

0 - 3
III. třída skupina "A"
Hřiště Kamenné Zboží

TJ Kamenné Zboží — TJ Sokol Stratov

2 - 2
III. třída skupina "A"
Hřiště Semice

AFK Semice “B” — TJ Sokol Stratov

10:30
Příprava Muži
Hřiště Stratov

Memoriál Oldřicha Krejčíka st.

4 - 3
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Bobnice

5 - 2
Příprava Muži
Hřiště Stratov

TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Lipník