Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

Report

Dorostenci přivezli další výhru, když tentokrát ve zbytečně dramatického a hektické utkání udolali soupeře brankou z penalty.

„Náš tým byl kombinačně lepší, ale bohužel se nám nedařilo v koncovce – několik promarněných šancí a dvě břevna. Místo abychom šli v poločase do kabin za stavu 5-1 pro náš tým, tak na tabuli svítilo skóre 1-0 pro domácí, po vlastním gólu Vojty Müllera ze 14. minuty.
Klíčový moment přišel v 61.minutě, kdy Theo Fajmon svým důrazem doslova dotlačil míč do soupeřovi branky: 1-1. O deset minut později byl faulován ve vápně Maty Chmelík, kterou s přehledem proměnil jmenovec Maty Poborský: 1-2. Nicméně po nařízené penaltě se několik minut nehrálo. Rozhodčí nejdříve penaltu nařídil, poté po nátlaku domácích a jejich pomezního zrušil, aby ji následně opět po našich protestech nařídil. Dokonce zápasu se už nic nestalo, a i přes průměrný výkon se nám povedlo urvat tři body.“ komentoval utkání trenér dorostenců Michal Miklis.