Rožďalovice/Dymokury — Sokol Stratov

Report

Dorostenci odehráli své sobotní utkání na hřišti soupeře z Rožďalovic, kde nakonec podlehli domácím v celkové součtu 3-1, když všechny branky padli až ve druhém poločase.

Naši odehráli velmi dobrou první půli, když se jim bohužel nepodařilo proměnit několik dobrých šancí a když ani domácí nevyužili žádnou svoji šanci, šlo se za nerozhodného stavu do druhého poločasu. Druhý poločas se byl opět vyrovnaný, ale šťastnějším nakonec byli domácí, kteří dokázali zužitkovat standartní situaci v podobě rohového kopu v 68. minutě: 1-0. Kluky srazila hned následná rozehrávka po obdržené branky, když po sérii našich chyb dostal po dobrém presingu ke gólu domácí střelec první branky: 2-0. Naši ještě v závěru utkání vybojovali pokutový kop, které proměnil Vojta Kalát: 2-1. Poté jsme otevřeli obranu ve snaze vyrovnat, ale bohužel místo vyrovnání se po brejku prosadil jediný střelec na domácí straně: 3-1.

Dobré vyrovnané utkání jsme bohužel nezvládli a domácí si tak nechali všechny tři body doma.