Stratov/Litol „B“ — AFK Milovice

V rámci sobotního dopoledne odehráli své další utkání dorostenci, ti se představili v domácím prostředí v derby proti Milovicím. Naši nakonec podlehli kvalitnějšímu soupeři 1-4, nicméně po velmi dobrém výkonu. „V sobotním zápase nás čekal nejspíše nejsilnější soupeř AFK Milovice. Soupeř potvrdil kvalitu. Častěji držel míč a měl několik závaru. Náš tým měl dvě slušné šance, ale bez efektu. Hostům se povedl konec prvního a začátek druhého poločasu. Kdy po našich chybách se jim povedlo vstřelit v rychlém sledu tři branky. Nám se pouze povedlo na konci snížit zásluhou Šimona Víta. Soupeř zaslouženě vyhrál, ale nemáme se za co stydět. Děkujeme fanouškům za podporu a doufáme že nás přijdou podpořit opět tuto sobotu kdy doma přivítáme Drahelice.“  Okomentoval utkání trenér dorostu Michal Miklis.

Stratov/Litol „B“01Prohra
AFK Milovice14Výhra