Menu Zavřeno

AFK Semice — Stratov/Litol „B“

Report

Neobvyklý start mělo utkání, kdy během prvních osmi minut padly hned tři branky. První branku vstřelil Šimon Vít ve 4. minutě utkání: 0-1. Domácím se podařilo odpovědět bleskově o dvě minuty později: 1-1. Naši si vzali vedení zpět hned za další dvě minuty v 8. se prosadil David Černý: 1-2. Po bleskovém startu se v během prvního poločasu ani jednomu týmu nepodařilo přidat další gól, a tak se muselo čekat až do druhé půle. Ve druhém poločase jsme se dokázali prosadit i s přispěním domácího hráče v 64. minutě: 1-3. Kluci soupeři už další snížení nepovolili a tak jsme odvezli tři body za výhru 3-1.