Stratov/Litol „B“ — Sokol Drahelice

Report

Dorostenci odehráli třetí utkání v řadě v domácím prostředí, když v rámci sobotního dopoledne přivítali Sokol Drahelice, aktuálně poslední tým tabulky.

Naši nic nepodcenili a již ve čtvrté minutě šli do vedení, když se prosadil Karel Rovnaník: 1-0. Následovala tříminutovka, kdy se postupně od 10. minuty prosadili Marek Budňák, Albert Novotný a Adam Bukovský: 4-0. Další branka v rámci prvního poločasu už k vidění nebyla, i když šancí naši kluci měli dostatek.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první, velká převaha našich kluků a další branky na sebe nenechali dlouho čekat. v 53. se prosadil David Černý: 5-0. V 73. a 75. to byl opět David Černý, který vstřelil hattrick: 7-0. Hned o minutu pozdě přidal další branku – svou druhou v zápase Karel Rovnaník. Konečné skóre uzavřel brankou v 79. minutě Šimon Vít: 9-0.

Dorostenci si tak připsali pohodovou vysokou výhru, nutno podotknout, že soupeř přijel k utkání pouze v 10ti lidech a podle toho také výsledek i dopadl.