Stratov/Litol „B“ — Poříčany/Libice

Report

Dorostence čekalo velmi těžké utkání proti sloučenému mužstvu Poříčan a Libice, kluci sahali po bodu, ale v samém závěru utkání hosté překlopili utkání na svou stranu.

Hosté potvrdili postavení v tabulce, kde se nachází na druhém místě právě před našimi kluky a ve 20. minutě šli do vedení, když se prosadili Petr Kotera: 0-1. To bylo v rámci prvního poločasu vše a další branky přišli až ve druhé půli.

V 54. minutě šli hosté do dvoubrankového vedení, když se prosadil hostující Michal Okleštěk: 0-2 po velmi zvláštní střele, která vlivem větru zhruba z poloviny hřiště zapadla do naší branky. Naši ovšem utkání nechtěli vzdát a v 80. minutě vykřesal naději na body David Herajn: 1-2. A když v 88. minutě došlo k faulu v hostujícím vápně, rozhodčí nabídl našemu mužstvu zahrávat pokutový kop. Tíhu okamžiku zvládl David Černý a dokázal srovnat: 2-2. Bohužel v samém závěru utkání po zvláštním odrazu míče, který následně přeskočil našeho brankáře si hosté připsali třetí branku: 2-3.

Smolné dvě branky nakonec stáli dorostence body z tohoto utkání.