AFK Sadská — Stratov/Litol „B“

Report

Dorost se představil na hřišti v Sadské v rámci sobotního dopoledne, kde po třech brankách domácího kapitána podlehlo soupeři.

Dorostenci po vyrovnaném prvním poločase inkasovali těsně před přestávkou ve 42. se prosadil domácí Jiří Hofer: 1-0. A tak dorost šel do pauzy s jednobrankovým mankem.
Ve druhém poločasu se v 56. minutě opět prosadili domácí a byl to opět Jiří Hofer, který dal domácím klid na kopačky: 2-0. Naši se ovšem nevzdávali a o šest minut později v 62. minutě snížil na rozdíl jedné branky Karel Rovnaník: 2-1. Poslední slovo ale měli opět domácí a stejný hráč, Jiří Hofer zaznamenal hattrick v utkání a zasloužil se o to že domácím zůstali všechny body: 3-1.

Další branky už k vidění nebyli, a tak naše odjížděli bez bodů.