5. kolo – III.A třída skupina “A” – o postup – dospělí

TJ Sokol Stratov – SK Sokoleč „B“ 2-1 (0-1)

Střelci Stratova: 51. Novák R. (1-1), 93. Kubín M. (2-1)

Muži se představili po vysoké porážce ze hřiště Semic v domácím prostředí, kde přivítali dosud stoprocentní rezervu Sokolče. Po velmi dobrém výkonu a brance v závěru zůstali všechny body doma!

První poločas byl vyrovnaný, ale nebezpečnější byli hosté, ti se také dostali do vedení v 23. minutě se krásnou ranou do šibenice prosadil hostující Jiří Čáp: 0-1. Ve zbytku poločasu se nic závratného nestalo, když ani jeden z týmů nedokázal skórovat šlo se za nepříznivého stavu do poločasové pauzy.
Druhý poločas jsme přidali a v 51. minutě jsme za to byly odměněni vyrovnávací brankou, o kterou se postaral individuální akcí Radek Novák: 1-1. Hosté mohli jít opět do vedení o pár minut později, k našemu štěstí ovšem naši branku ve velmi dobré příležitosti minuli. Ve zbytku utkání jsme hosty zatlačili a gól vysel ve vzduchu. Ve třech stoprocentních šancích jsme ovšem trefili pouze velmi dobře chytajícího brankáře hostů. Když už se vše schylovalo ke konci utkání, dostali jsme příležitost poslední standardní situace v podobě rohového kopu. Ten si vzal na starost kapitán Tomáš Jarolím a svůj centr posadil přímo na hlavu zakončujícího Michala Kubína, který se nemýlil na zadní tyči a zajistil nám domácí stoprocentní bilanci, a naopak hostům nadělil první ztrátu: 2-1!