Menu Zavřeno

Tréninková utkání zahájili naši muži domácí výhrou!

Stratov – Třebestovice 2-0 (2-0)

Branky: 18. Poborský z penalty (1-0), 22. Pařízek (2-0)

V prvním zápase naplánovaných tréninkových utkání pod hlavičkou OFS Nymburk, jsme na domácím hřišti přivítali desátý celek uplynulé nedohrané podzimní části Okresního přeboru – tým z Třebestovic.

Hosté přijeli v kombinované sestavě a po opatrném a vyrovnaném začátku, jsme byli v první půli lepším týmem. Svojí mírnou převahu jsme přetavili v první branku v 18., kdy se po ruce v pokutovém území postavil k exekuci penalty Jan Poborský a poslal nás do vedení: 1-0. Jen o chvíli později stejný hráč přiťukl na hranici velkého vápna míč Pařízkovi a rázem to bylo o dva góly: 2-0. Do konce poločasu jsme měli i další náznaky šancí, ale v koncovce jsme nebyli přesní a do šaten jsme odcházeli s dvougólovým vedením.

Po změně stran se hosté zlepšili a první minuty patřili jim. Zpřesnili kombinaci, zrychlili hru a měli zajímavé příležitosti ke snížení skóre. V té největší nás ale skvělým zákrokem podržel v 58. brankář Prošek a náskok jsme tak drželi i v dalším průběhu. Hra ale s postupem čase upadla do mírného podprůměru a zápas se spíše dohrával. Kaňkou v závěru tak zůstala situace z 80., kdy se hostující útočník nesmyslně vrhl do souboje o míč s brankářem Proškem, který střet odnesl zraněním a utkání tak musel dochytat Adam Krejčík.

I přesto jsme si ale vítězství pohlídali a do tabulky tréninkových utkání připsali první tři body.