Pozvánka na jubilejní 25. ročník Memoriálu Oldřicha Krejčíka st.

TJ Sokol Stratov, spolek srdečně zve všechny příznivce fotbalu na jubilejní 25. ročník Memoriálu Oldřicha Krejčíka st., který se bude konat již tuto sobotu 13.8.2022 od 9:30, kdy proběhne prezentace mužstev.

Turnaje se zúčastní klasicky čtyři mužstva. Jako pořádající mužstvo nesmí chybět domácí TJ Sokol Stratov, dalším zúčastněným bude tradiční mužstvo Sokol Dolní Počernice „B+C“ a dva nováčci turnaje TJ Sokol Mochov a Los Blancos (Litolští hráči).

Program turnaje:

09:30 – 10:00 – Prezentace mužstev, informace o turnaji, apod..
10:00 – 10:20 – Příprava mužstev
10:20 – 10:30 – Oficiální zahájení turnaje
10:30 – 1. utkání
11:25 – 2. utkání
12:20 – 3. utkání
13:15 – 4. utkání
14:10 – 5. utkání
15:05 – 6. utkání
cca 16:10 – vyhodnocení turnaje, předání cen týmům a jednotlivcům

**rozlosování zápasů proběhne v den turnaje**

Pravidla turnaje:

Hrací doba je stanovena na 2×20 minut s přestávkou 5 minut mezi poločasy a přestávkou 10 minut mezi jednotlivými zápasy. Mužstva se utkají každý s každým a hrát se bude dle platný fotbalových pravidel.

Předpokládané ukončení turnaje s vyhlášením a předáním cen nejlepším mužstvům (všechna mužstva obdrží pohár a diplom) a také jednotlivcům (hráč a střelec) je plánováno okolo 16:10.

V areálu na vás bude čekat jako již tradičně výborné občerstvení v místní Rodinné hospůdce na Hřišti!

Vstupné dobrovolné.

Pořadatelem turnaje je: Tělovýchovná Jednota Sokol Stratov, spolek
Kontaktní osoba: Ladislav Tangl, tel.: 777 265 906, email: sokol.stratov@seznam.cz

Budeme se na Vás těšit!