Menu Zavřeno

Výsledkový servis 40. týdne

V rámci 40. týdne se naše barvy představili celkem v pěti mistrovských utkání. Dva zápasy odehrála starší přípravka a mladší přípravka, dorostenci a muži odehráli po jednom utkání. Pojdme spolu průběhem uplynulého týdne a výsledků.

Starší přípravka přišla těsně o výhru v Litoli, kde posledních 20min hráli kluci bez střídání oslabení o 2 borce ze základní pětky. Hlavu vzhůru kluci, pro mě jste i tak vyhráli!

Pronesl trenér starší přípravky David Kubín

Starší přípravka: 6. kolo – Okresní soutěž – skupina „B“
📅 3. 10. 2022
⚽️ FK Litol – TJ Sokol Stratov 11-9 (4-6)
🥅 Branky: 4x Holas Šimon, 3x Hráský Josef, 2x Brablík Dominik

Mladší přípravka pomstila starší přípravku…. V jednoznačný výsledek se stal zápas mladší přípravky v Litoli, kde naší borci vyhráli 22:3 a zahnali tak Litolské Sršně neznámo kam.

Komentoval vítězství mladší přípravky trenér Petr Studený

Mladší přípravka: 5. kolo – Okresní soutěž – skupina „B“
📅 5. 10. 2022
⚽️ FK Litol – TJ Sokol Stratov 3-22 (1-10)
🥅 Branky: 9x Kubín Matěj, 7x Zbranek Vojtěch, 5x Hanzl Dominik, 1x Houf Dominik

Starší přípravka vyhrála derby v Milovicích!!! Po zdařilém prvním poločase, jsme se nakonec strachovali o výsledek. Naši kluci to nakonec zvládli a vezou si domů tři body.

Přidal komentár trenér David Kubín

Starší přípravka: 7. kolo – Okresní soutěž – skupina „B“
📅 6. 10. 2022
⚽️ AFK Milovice – TJ Sokol Stratov 7-8 (2-7)
🥅 Branky: 5x Holas Šimon, 2x Hráský Josef

Muži se představili v dalším místním derby proti Lysé „B“ na kterou z minulé sezóny nemají dobré vzpomínky jelikož zde na jaře prohráli v poměru 3-2 pro domácí. V tomto utkání, tak naši chtěli potvrdit formu z předešlých utkání a připsat si další tři důležité body do tabulky a vrátit tak domácím porážku z minulé sezóny. To se jim povedlo výborně, domácím nedali prakticky žádnou šanci a oba poločasy ovládli shodně 0-2.

Muži: 10. kolo – III. třída – skupina „A“
📅 8. 10. 2022
⚽️ Lysá n/L „B“ – TJ Sokol Stratov 0-4 (0-2)
🥅 Branky: 17. Pařízek Matěj, 20. Jarolím Tomáš, 55. Syrový Martin, 73. Valter Vít

Dorostenci po porážce z minulého kola od Semic se představili opět ve venkovním prostředí a to konkrétně v Drahelicích. Kluci rozhodli utkání prakticky již po prvním poločase, ve kterém ovládli utkání v poměru 0-3. Krátce po začátku druhé půle kluci přidali ještě dvě branky a odvezli si tak pohodové vítězství v poměru 0-5, ve kterém si připsal hned čtyři branky Vojta Kalát.

Dorost: 10. kolo – Okresní přebor – skupina „B“
⚽️ TJ Sokol Drahelice – TJ Sokol Stratov 0-5 (0-3)
🥅 Branky: 15. Bureš Michal, 18. Kalát Vojtěch, 33. Kalát Vojtěch, 49. Kalát Vojtěch (pen.), 56. Kalát Vojtěch

Souhrn 5 zápasů 4 vítězství 1 těsná porážka. Celkové pozitivní skóre 48-22!

A co nás čeká ve 41. týdnu? Kalendář přehledu utkání je k dispozici zde.

📅 Pondělí 10. 10. 2022 – čeká starší přípravku utkání v domácím prostředí proti TJ Pátku od 16:30!
📅 Středa 12. 10. 2022 – v dalším domácím utkání se také představí mladší přípravka, ta přivíta od 17:00 vrstevníky z Lysé nad Labem!
📅 Sobota 15. 10. 2022 – nás čekají opět dvě utkání, první odehrají v klasickém dopoledním čase 10:15 dorostenci, kteří opět zavítají na hřiště soupeře, tentokráte do Poříčan, kde změří síly se spojenými mužstvy Poříčan a Libic.
Druhé utkání stejného dne čeká na muže, ti se představí v domácím prostředí, kde přivítají páté mužstvo průběžné tabulky – SK Bříství. Utkání odstartuje již od 15:30!

Děkujeme všem našim věrným fanouškům za jejich podporu! A budeme se na Vás těšit v následujícíh utkáních!