Stratov — Čechie Chrást

Report

Naši vstoupili aktivně a v 6 minutě se poprvé v zápase prosadil Vojta Kalát: 1-0. Naši byli aktivní a měli spoustu šancí, další branka přišla v 15. minutě, když druhý gól přidal Kalát: 2-0. Svůj hattrick dokončil Vojta Kalát už v 25. minutě: 3-0. Hostům se podařilo snížit tři minuty před koncem poločasu: 3-1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.
Druhý poločas pokračovali naši v aktivní hře. Další branku přidali v 55. minutě, svou čtvrtou branku zvyšoval Kalát: 4-1. O tři minuty hosté přidali druhou branku v zápase a snížili na rozdíl dvou branek: 4-2. Vedení o tři branky nám vrátil Ondra Rýpar v 63. minutě: 5-2. Poslední branku zápasu dali dvě minuty před koncem hosté a upravili tak na konečných: 5-3.