Bohemia Poděbrady “B” — Stratov

Report

Starší žáci měli po dvou zápasech na kontě jednu remízu a porážku – cíl proti Poděbradům byl tedy jasný, výhra! Zápas jsme ovládali již od začátku, a to hlavně zásluhou Vojtěcha Kaláta, který se prezentoval v zápase hned čtyřmi trefamiHattrick dokonal již v prvním poločase a po trefách z 10. 17. a 23. minutě zápas změnil své skóre na 0-3. Domácím se podařilo snížit v 32. minutě, ale poslední slovo měl v samotném závěru poločasu v 35. Albert Novotný. Poločas tedy skončil 1-4 pro naše mladé kluky! Druhý poločas tak gólový nebyl a když uzavřel svůj i zápasový střelecký účet ve 45. Vojtěch Kalát, starší žáci si tak odvezli všechny body s konečným skóre zápasu 1-5!