Menu Zavřeno

Výsledkový servis 41. týdne

Další týden je za námi a naše mužstva odehrála každá po jednom utkání. Z toho jsme se hned třikrát představili v domácím prostředí. Jak se vedlo našim barvám? Pojdme postupně po stopách uplynulého týdne!

Kluci sice nepotvrdili body z venku, můžou ale odejít ze zápasu se vztyčenou hlavou. Zcela vyrovnaný souboj přinesl výhru pro soupeře z Pátku v poměru 10:13 a hosté si tak odvezli s sebou všechny tři body.

Pronesl trenér starší přípravky David Kubín

Starší přípravka: 7. kolo – Okresní soutěž – skupina „B“
📅 10. 10. 2022
⚽️ TJ Sokol Stratov – TJ Pátek U10 10-13 (5-5)
🥅 Branky: 5x Holas Šimon, 3x Hráský Josef, 2x Fischer Ondřej
📙 Info: https://www.sokolstratov.cz/index.php/event/stratov-tj-patek-2/

Středeční odpoledne patří mladší přípravce, ta dnes přivítala na domácím hřišti v derby vrstevníky z Lysé. Naši zvládli toho velmi vyrovnané utkání v poměru 13:11 a připsali si tak čtvrtou výhru v řadě! Skvělá práce holky a kluci!

Okomentoval trenér David Kubín

Mladší přípravka: 6. kolo – Okresní soutěž – skupina „B“
📅 12. 10. 2022
⚽️ TJ Sokol Stratov – TJ Slovan Lysá n/L 13-11 (6-5)
🥅 Branky: 7x Hanzl Dominik, 5x Kubín Matěj, 1x Houf David
📙 Info: https://www.sokolstratov.cz/index.php/event/stratov-slovan-lysa-nad-labem-3/

Muži přivítali v domácím prostředí velmi kvalitního soupeře z Bříství. Ti svou kvalitu potvrzovali od prvních minut vyrovnaného utkání, do kterérho hosté vstoupili lépe a také za to byli odměněni, ve 26. minutě se prosadil hostující Šteflík a potrestal naši špatnou rozehrávku: 0-1. My jsme bohužel žádnou z našich šancí nevyužili a tak poločas skončil ve prospěch hostů. Do druhé půli jsme vstoupili velmi aktivně a Bříství jsme donutili převážně bránit. Bohužel se nám branku vstřelit nepodařilo i přes několik vyložených šancí a tak trestali hosté z ojedinělé šance se za naši obranu dostal opět Šteflík a po nepřesvědčivém výběhu Kauckého, následném chytrém lobu jsme prohrávali od dvě branky: 0-2. O sedm minut pozděli jsme se konečně dokázali prosadit, chytrou střelu z volného přímého kopu se prosadil Michal Kubín: 1-2. Ve zbytku utkání jsme opět soupeře zatlačili, ale opět jsme sehlali v koncovce a tak si hosté odvezli všechny tři body.

Muži: 11. kolo – III. třída – skupina „A“
📅 15. 10. 2022
⚽️ TJ Sokol Stratov – SK Bříství 1-2 (0-1)
🥅 Branky: 77. Kubín Michal – 26. Štefík Karel, 70. Štefík Karel
📙 Info: https://www.sokolstratov.cz/index.php/event/tj-sokol-stratov-sk-bristvi-3/

Dorostenci vyrazili na další venkovní utkání, tentokrát změřili síly se sdruženými mužstvy Poříčan a Libic. Naši ovládli první poločas v poměru 0-2, když se nejprve prosadil Vít Steinbach ve 21. minutě 0-1. Druhou branku zaznamenal Vojta Kalát, když se dokázal prosadil osm minut před koncem poločasu: 0-2. Domácí v druhém poločase dokázali snížit, když se v 82. minutě prosadil domácí Hedrlín. Více branek už v zápase nepadlo a naši si tak připsali další velmi dobré tři body a drží se na prvním místě tabulky.

Dorost: 10. kolo – Okresní přebor – skupina „B“
📅 15. 10. 2022
⚽️ Poříčany/Libice – TJ Sokol Stratov 1-2 (0-2)
🥅 Branky: 82. Hedrlín Tomáš – 21. Steinbach Vít, 37. Kalát Vojtěch
📙 Info: https://www.sokolstratov.cz/index.php/event/poricany-libice-sokol-stratov/

A co nás čeká ve 42. týdnu? Kalendář přehledu utkání je k dispozici zde.

📅 Pondělí 17. 10. 2022 – čeká starší přípravku utkání venkovní utkání proti Sadské od 16:00!
📅 Středa 19. 10. 2022 – mladší přípravka zavítá také na venkovní utkání, ti se představí od 16:30 ve Dvorech!
📅 Sobota 22. 10. 2022 – po domácí porážce muže čeká další velmi kvalitní soupeř, aktuálně vedoucí celek soutěže SK Poříčany „B“, naši se představí hřišti soupeře od 15:30!

Dorostence čeká týdenní pauza a další utkání odehrají až 30.10. 2022, když zavítají do Pátku, kde se představí od 12:30.

Děkujeme všem našim věrným fanouškům za jejich podporu! A budeme se na Vás těšit v následujícíh utkáních!

#DYCKYSTRATOV
TJ Sokol Stratov, spolek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..