25. ročník Memoriálu Oldřicha Krejčíka st. – ZRUŠEN – Náhrada přátelské utkání !

TJ Sokol Stratov, spolek byl nucen zrušit tradiční fotbalový turnaj dospělých, 25. ročník Memoriálu Oldřicha Krejčíka st.. Jako náhrada sehraje mužstvo dospělých přátelské utkání se sdruženým týmem Bobnice/Dvory „A“ v sobotu 14.8.2021 od 10,30 hodin na hřišti ve Stratově.

Důvodem zrušení turnaje bylo odřeknutí účasti jednoho ze tří mužstev, konkrétně TJ Sokol Statenice, 48 hodin před turnajem sdělil ve formě SMS zprávy. Bohužel, při vší snaze se nepodařilo takto narychlo sehnat náhradní tým.

TJ Sokol Stratov, spolek srdečně zve všechny příznivce fotbalu na generálku nové sezóny dospělých, které čeká jubilejní 25. ročník Memoriálu Oldřicha Krejčíka st. Před novou sezónou se tak odehraje tradiční turnaj v malinko pozměněném formátu a za účasti pouze tří mužstev. Na koho se tedy můžete těšit a jak bude turnaj probíhat?

Program turnaje:

09:30 – 10:00 – Prezentace mužstev, informace o turnaji atd.
10:00 – 10:20 – Příprava mužstev
10:20 – 10:30 – Oficiální zahájení turnaje
10:30 – První utkání
12:10 – Druhé utkání
13:50 – Třetí utkání
cca 15:00 – Vyhlášení výsledků a předání cen týmům a jednotlivcům

**rozlosování zápasů proběhne v den turnaje**

Obsazení mužstev: TJ Sokol Stratov, TJ Sokol Statenice a Dvory/Bobnice.

Formát turnaje: Turnaj se odehraje ve formátu každý s každým, 2x30minut. Vítěz zápasu obdrží tři body, v případě remízy, obdrží každý jeden bod, následovat budou penalty a vítěz obdrží bod navíc.
Kromě vyhlášení vítězů včetně předání pohárů a diplomů, bude také vyhlášen nejlepší hráč a střelec turnaje.

Přijďte se pobavit již tuto sobotu 14.8. ve společnosti fotbalových výkonů ze hřiště a samozřejmě také výborného osvěžení a občerstvení ze Stratovská hospůdka na hřišti.

Budeme se na Vás těšit a děkujeme za Vaši podporu!