Přípravné utkání

Stratov – Straky 2-4 (2-2)

Branky Stratova: 13. Schneider (1-0), 42. Zápotocký (2-2)

V prvním přípravné utkání po rozvolnění opatření v zemi jsme se představili na domácím hřišti proti týmu ze Strak. Před celkem slušnou diváckou návštěvou byl k vidění svižný první poločas, ve kterém jsme se ve 13. dostali do vedení zásluhou Schneidera, který doklepával do prázdné branky centr z levé strany: 1-0. I hosté ale měli své šance. Nejdříve nás dvakrát podržel ve velkých šancích brankář Kaucký, ale ve 25. po chybě v rozehrávce už soupeř srovnal: 1-1. A o chvíli později Straky skóre otočili, když se po rychlém brejku a pěkné kombinaci prosadili také v zakončení až do prázdné branky. Přesto se nám ještě před pauzou podařilo srovnat – ve 42. po faulu na Šacha proměnil penalty Zápotocký: 2-2.

Do druhého poločasu jsme bohužel museli udělat hned několik změn, kdy někteří hráči odjeli do práce, jiní nemohli pokračovat pro zranění, a tak tempo hry i přesnost v kombinaci ve značně kombinované sestavě poklesly. Naše náznaky šancí zůstaly nevyužity a dvakrát se tak prosadili jen hosté, kteří nakonec odjeli po slušném a korektně hraném utkání s vítězstvím.