Menu Zavřeno

10 Petr Mazáček

#
10
Jméno
Petr Mazáček
Národnost
czeCzechia
Post
Obránce
Předchozí týmy
Sokol Stratov, TJ Sokol Stratov
Věk
1

III. třída jaro sk. "A" - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022TJ Sokol Stratov1000000.000.00100.00
Celkem-1000000.000.00100.00

Okresní přebor dorostu - o postup

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022Sokol Stratov101030010.0040.0050.00
Celkem-101030010.0040.0050.00

Okresní přebor dorostu

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022Sokol Stratov101040070.0010.0020.00
Celkem-101040070.0010.0020.00

Výsledky

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Smidary-Červeněves

TJ Sokol Smidary-Červeněves — Sokol Stratov

0 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

2 - 0
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Nepolisy

Sokol Nepolisy — Sokol Stratov

3 - 2
III. třída jaro sk. "A" - o postup
Hřiště Ostrá

Sportovní sdružení Ostrá „B“ — TJ Sokol Stratov

5 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Litol

FK Litol, mládež — Sokol Stratov

0 - 2
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

0 - 4
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Sokol Smidary-Červeněves

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

3 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sokol Nepolisy

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Sokoleč

SK Sokoleč — Sokol Stratov

0 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol, mládež

1 - 1
Okresní přebor dorostu - o postup
Hřiště Cidlinská FA

Cidlinská FA — Sokol Stratov

11 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — SK Poříčany

6 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Sadská/Kostelní Lhota

1 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Slovan Poděbrady

0 - 3
Okresní přebor dorostu
Hřiště Loučeň

Loučeň/Budiměřice — Sokol Stratov

1 - 1
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — FK Litol mládež

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Hrubý Jeseník

TJ Hrubý Jeseník — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Poříčany

SK Poříčany — Sokol Stratov

1 - 4
Okresní přebor dorostu
Hřiště Kostelní Lhota

Sadská/Kostelní Lhota — Sokol Stratov

3 - 2
Okresní přebor dorostu
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Sokol Stratov

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — Loučeň/Budiměřice

5 - 0
Okresní přebor dorostu
Hřiště Stratov

Sokol Stratov — TJ Hrubý Jeseník