Menu Zavřeno

3 Matěj Kubín

#
3
Jméno
Matěj Kubín
Národnost
czeČesko
Post
Útočník
Aktuální tým
Stratov
Věk
7

Starší přípravka "A"

SezónaKlub Win RatioDraw RatioLoss Ratio
2021-2022Stratov6000000.000.00100.00
Celkem-6000000.000.00100.00

Výsledky

13 - 8
Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Semice

AFK Semice — Stratov

2 - 20
Starší přípravka "B"
Hřiště Stratov

Stratov — Slovan Poděbrady

5 - 5
Starší přípravka "B"
Hřiště Struhy

Sokol Struhy — Stratov

3 - 27
Starší přípravka "B"
Hřiště Stratov

Stratov — Polaban Nymburk

14 - 8
Starší přípravka "B"
Hřiště Poříčany

SK Poříčany — Stratov

7 - 11
Starší přípravka "B"
Hřiště Lysá

Slovan Lysá nad Labem — Stratov

8 - 10
Starší přípravka "B"
Hřiště Stratov

Stratov — TJ Sokol Přerov n/L

9 - 7
Starší přípravka "B"
Hřiště Semice

AFK Semice — Stratov

6 - 27
Starší přípravka "B"
Hřiště Stratov

Stratov — AFK Milovice 11

4 - 13
Starší přípravka "B"
Hřiště Litol

FK Litol mládež — Stratov

16 - 4
Mladší přípravka - skupina o titul

Sokol Opočnice — Stratov

15 - 28
Mladší přípravka - skupina o titul
Hřiště Stratov

Stratov — Bohemia Poděbrady „B“

9 - 16
Mladší přípravka - skupina o titul
Hřiště Lysá

Slovan Lysá nad Labem — Stratov

19 - 6
Mladší přípravka - skupina o titul
Hřiště Stratov

Stratov — FK Litol mládež

7 - 14
Mladší přípravka - skupina o titul
Hřiště Cidlinská FA

Cidlinská FA — Stratov

10 - 9
Mladší přípravka - skupina o titul
Hřiště Stratov

Stratov — Polaban Nymburk

9 - 13
Mladší přípravka - skupina o titul
Hřiště Stratov

Stratov — AFK Sadská

14 - 5
Mladší přípravka - skupina o titul
Hřiště Slovan Poděbrady

Slovan Poděbrady — Stratov

9 - 8
Mladší přípravka - skupina o titul
Hřiště Stratov

Stratov — TJ Hrubý Jeseník

3 - 12
Mladší přípravka skupina "B"
Hřiště Kounice

TJ Sokol Kounice, z.s. — Stratov

20 - 4
Mladší přípravka skupina "B"
Hřiště Stratov

Stratov — SK Kostelní Lhota

2 - 12
Mladší přípravka skupina "B"
Hřiště Dvory

TJ Dvory — Stratov

6 - 7
Starší přípravka skupina "B"
Hřiště Sadská

AFK Sadská — Stratov

13 - 11
Mladší přípravka skupina "B"
Hřiště Stratov

Stratov — Slovan Lysá nad Labem

3 - 22
Mladší přípravka skupina "B"
Hřiště Litol

FK Litol, mládež — Stratov

7 - 3
Starší přípravka "C"
Hřiště Stratov

Stratov — TJ Hrubý Jeseník

0 - 17
Starší přípravka "C"
Hřiště Stratov

Stratov — Cidlinská FA

9 - 2
Starší přípravka "C"
Hřiště Přerov

TJ Sokol Přerov n/L — Stratov

3 - 6
Starší přípravka "C"
Hřiště Stratov

Stratov — TJ Pátek

22 - 2
Starší přípravka "C"
Hřiště Budiměřice

Budiměřice/Bobnice — Stratov

3 - 9
Starší přípravka "C"
Hřiště Stratov

Stratov — FK Litol mládež

0 - 28
Starší přípravka "A"
Hřiště Stratov

Stratov — FK Litol, mládež

10 - 2
Starší přípravka "A"
Hřiště Milovice

AFK Milovice 11 — Stratov

2 - 23
Starší přípravka "A"
Hřiště Stratov

Stratov — Slovan Lysá nad Labem

23 - 2
Starší přípravka "A"
Hřiště Všejany

Všejany — Stratov

20 - 2
Starší přípravka "A"
Hřiště Přerov

TJ Sokol Přerov n/L — Stratov

23 - 1
Starší přípravka "A"
Hřiště Kostomlaty

Sokol Kostomlaty — Stratov