Nadcházející zápasy
16:30IV. třída skupina "A"
Hřiště Litol FK Litol, mládež „B“ — TJ Sokol Stratov „B“ |
16:30III. třída skupina "A"
Hřiště Sadská AFK Sadská z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov |
17:00Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Stratov Stratov — TJ Sokol Kounice, z.s. |
16:30III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov — Bobnice/Dvory „A“ |
10:15IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Sokol Kounice, z.s. |
17:00Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Semice AFK Semice — Stratov |
17:00IV. třída skupina "A"
Hřiště Kamenné Zboží TJ Kamenné Zboží — TJ Sokol Stratov „B“ |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Hořátev SK Hořátev — TJ Sokol Stratov |
17:00Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Stratov Stratov — Slovan Lysá nad Labem |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Třebestovice |
17:30Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Cidlinská FA Cidlinská FA — Stratov |
17:00IV. třída skupina "A"
Hřiště Všechlapy TJ Sokol Všechlapy „B“ — TJ Sokol Stratov „B“ |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Bříství SK Bříství — TJ Sokol Stratov |
17:30Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Městec Králové SK Městec Králové — Stratov |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov — AFK Semice „B“ |
10:15IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov „B“ — Sokol Drahelice |
17:30Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Stratov Stratov — Polaban Nymburk |
10:00III. třída skupina "A"
Hřiště Tatce TJ Sokol Tatce — TJ Sokol Stratov |
17:00IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov „B“ — Bobnice/Dvory „B“ |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Kovanice FK Kovanice — TJ Sokol Stratov |
17:00IV. třída skupina "A"
Hřiště Straky TJ Straky „B“ — TJ Sokol Stratov „B“ |
17:30Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Kostelní Lhota SK Kostelní Lhota — Stratov |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov — SK Poříčany „B“ |
17:00IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov „B“ — Sportovní sdružení Ostrá „B“ |
17:30Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Dvory TJ Dvory — Stratov |
10:15IV. třída skupina "A"
Hřiště Lysá TJ Slovan Lysá n/L „B“ — TJ Sokol Stratov „B“ |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Milovice AFK Milovice z.s. „B“ — TJ Sokol Stratov |
17:30Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Sadská AFK Sadská z.s. „B“ — Stratov |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov — TJ Sokol Všechlapy „A“ |
10:15IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov „B“ — TJ Sokol Struhy „B“ |
17:30Starší přípravka - Jaro - 24
Hřiště Stratov Stratov — TJ Hrubý Jeseník |
17:00IV. třída skupina "A"
Hřiště Hradištko TJ Hradištko — TJ Sokol Stratov „B“ |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Milčice AFK Milčice — TJ Sokol Stratov |
17:00III. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov — SK Kostelní Lhota |
10:15IV. třída skupina "A"
Hřiště Stratov TJ Sokol Stratov „B“ — SK Čechie Chrást |